KURS IELTS

IELTS – International English Language Testing System

CITY ENGLISH jest oficjalnym partnerem programu Addvantage British Council, co oznacza, że co roku duża grupa uczniów naszej szkoły, rejestruje się na egzamin IELTS.

Kursy przygotowujące do egzaminów w CITY ENGLISH opierają się na szczegółowo zaplanowanym, autorskim programie zajęć. W ramach kursu certyfikowani lektorzy regularnie przeprowadzają testy sprawdzające i powtórzeniowe pozwalające doskonale przygotować się do egzaminu i zdać go ze znakomitym wynikiem. Podczas zajęć uczestnicy kursu poznają rodzaje zadawanych pytań oraz stosowane techniki egzaminacyjne. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do wykształcenia umiejętności wykorzystania wszystkich podstawowych umiejętności językowych (pisania, czytania, mówienia i słuchania) w tym samym czasie.

Nieodłącznym elementem naszych kursów jest MOCK EXAM, czyli egzamin próbny zachowujący formę autentycznego testu IELTS. Umożliwia to ograniczenie stresu towarzyszącemu egzaminowi, opracowanie optymalnej strategii oraz usunięcie słabych punktów zdającego.

W przypadku wszystkich kursów IELTS, materiały dydaktyczne oraz egzamin próbny wliczone są w cenę kursu.

IELTS W POLSCE

IELTS pomaga nie tylko tym, którzy chcą studiować i pracować za granicą. Jest powszechnie uznawany także w Polsce. Wiele prestiżowych uniwersytetów i szkół wyższych w Polsce akceptuje test IELTS jako całkowitą lub częściową podstawę do zwolnienia z wewnętrznych egzaminów i testów z języka angielskiego, a także jako podstawę przyznawania punktów w ramach międzynarodowych programów studenckich, takich jak Erasmus+. 

IELTS A SKALA POZIOMÓW RADY EUROPY (CEFR)

IELTS jest uznawany przez Radę Europy. Skala Poziomów Rady Europy (CEFR) stanowi bazę uznawalności kwalifikacji językowych, usprawniając tym samym mobilność zawodową i edukacyjną.

skala CEFR A2 B1 B2 C1 C2
skala wyników IELTS 2.5 – 3.5 4.0 – 5.0 5.5 – 6.5 7.0 – 8.0 8.5 – 9.0

IELTS KURS INTENSYWNY WEEKENDOWY ONLINE WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK 2021

Start kursu: 18.09.2021
Koniec kursu: 24.10.2021
Termin: sob/niedz. w godzinach pomiędzy 9.00-16.15
Ilość lekcji: 30x90min
Grupa: 4-6 osób

Koszt: 1500zł

IELTS ONLINE

Zapraszamy na zajęcia ONLINE – skuteczne i bezpieczne przygotowanie do egzaminu IELTS. Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem platformy e-learningowej ZOOM, dzięki której zajęcia są równie efektywne jak lekcje tradycyjne.

British Council w Polsce oferuje szeroki wybór terminów IELTS w 9 oficjalnych ośrodkach egzaminacyjnych w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Rzeszowie i Lublinie, gdzie organizujemy do 7 sesji w miesiącu w jednej lokalizacji.

Sprawdź, który test jest najlepszy dla ciebie i wybierz pomiędzy sesją testu w wersji papierowej lub komputerowej, które przeprowadzane w naszych oficjalnych centrach egzaminacyjnych.

https://www.britishcouncil.pl/egzaminy/ielts/terminy-oplaty-lokalizacje