KURS IELTS

IELTS – International English Language Testing System

CITY ENGLISH jest oficjalnym partnerem programu Addvantage British Council, co oznacza, że co roku duża grupa uczniów naszej szkoły, rejestruje się na egzamin IELTS.

Kursy przygotowujące do egzaminów w CITY ENGLISH opierają się na szczegółowo zaplanowanym, autorskim programie zajęć. W ramach kursu certyfikowani lektorzy regularnie przeprowadzają testy sprawdzające i powtórzeniowe pozwalające doskonale przygotować się do egzaminu i zdać go ze znakomitym wynikiem. Podczas zajęć uczestnicy kursu poznają rodzaje zadawanych pytań oraz stosowane techniki egzaminacyjne. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do wykształcenia umiejętności wykorzystania wszystkich podstawowych umiejętności językowych (pisania, czytania, mówienia i słuchania) w tym samym czasie.

Nieodłącznym elementem naszych kursów jest MOCK EXAM, czyli egzamin próbny zachowujący formę autentycznego testu IELTS. Umożliwia to ograniczenie stresu towarzyszącemu egzaminowi, opracowanie optymalnej strategii oraz usunięcie słabych punktów zdającego.

W przypadku wszystkich kursów IELTS, materiały dydaktyczne oraz egzamin próbny wliczone są w cenę kursu.

IELTS W POLSCE

IELTS pomaga nie tylko tym, którzy chcą studiować i pracować za granicą. Jest powszechnie uznawany także w Polsce. Wiele prestiżowych uniwersytetów i szkół wyższych w Polsce akceptuje test IELTS jako całkowitą lub częściową podstawę do zwolnienia z wewnętrznych egzaminów i testów z języka angielskiego, a także jako podstawę przyznawania punktów w ramach międzynarodowych programów studenckich, takich jak Erasmus+. 

IELTS A SKALA POZIOMÓW RADY EUROPY (CEFR)

IELTS jest uznawany przez Radę Europy. Skala Poziomów Rady Europy (CEFR) stanowi bazę uznawalności kwalifikacji językowych, usprawniając tym samym mobilność zawodową i edukacyjną.

skala CEFR A2 B1 B2 C1 C2
skala wyników IELTS 2.5 – 3.5 4.0 – 5.0 5.5 – 6.5 7.0 – 8.0 8.5 – 9.0
Intensywny kurs przygotowujący do
egzaminów IELTS/TOEFL w ferie zimowe
 
Termin: 20-25 lutego 2023
 
Lokaliz acja: stacjonarnie ul.Leszczyńskiego 4 lub online
 
Zajęcia grupowe 3-6 osób/
Mini Group: 1500 zł (30 x 60 min) 
Zajęcia indywidualne pakiet: 2100 zł (15 x 60 min)
 
Przygotuj się ekspresowo do zdania
egzaminu IELTS lub TOEFL
 
– certyfikowani lektorzy
– autorski program nauczania
– strategie i techniki egzaminacyjne
– materiały w cenie kursu
– egzamin próbny (Mock Exam)
 
100% exam
focused preparation while working intensively on the vocabulary,
reading, writing, listening and speaking skills necessary for the exam.
This course is taught in a small group or individually and provides a fast
route to success in the exam of your choice.

Pass the exam with a high score with CITY ENGLISH!

IELTS ONLINE

Zapraszamy na zajęcia ONLINE – skuteczne i bezpieczne przygotowanie do egzaminu IELTS. Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem platformy e-learningowej ZOOM, dzięki której zajęcia są równie efektywne jak lekcje tradycyjne.

British Council w Polsce oferuje szeroki wybór terminów IELTS w 9 oficjalnych ośrodkach egzaminacyjnych w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Rzeszowie i Lublinie, gdzie organizujemy do 7 sesji w miesiącu w jednej lokalizacji.

Sprawdź, który test jest najlepszy dla ciebie i wybierz pomiędzy sesją testu w wersji papierowej lub komputerowej, które przeprowadzane w naszych oficjalnych centrach egzaminacyjnych.

https://www.britishcouncil.pl/egzaminy/ielts/terminy-oplaty-lokalizacje