Kurs TOEFL

Egzamin TOEFL® iBT (Test of English as a Foreign Language) jest najczęściej zdawanym egzaminem potwierdzającym znajomość języka angielskiego w kontekście studiów i środowiska akademickiego.
Wynik z tego egzaminu jest podstawowym kryterium rekrutacyjnym stosowanym przez ponad 6 100 uniwersytetów, szkół wyższych oraz organizacji edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, Europie Zachodniej, USA czy Kanadzie, łącznie w 110 krajach na całym świecie.

W CITY ENGLISH skutecznie przygotowujemy naszych kursantów do egzaminu TOEFL. Głównie dzięki ofercie naszych kursów, które zostały one stworzone na potrzeby grup lub osób indywidualnych na dobrym średnio zaawansowanym poziomie znajomości języka lub wyższym. Przygotowaliśmy ofertę zarówno kursu jednosemestralnego (czas trwania do 3,5 miesiąca) jak i kursu intensywnego (czas trwania 4 tygodnie, kurs weekendowy sb-nd).

Kursy
prowadzone przez certyfikowanych, doświadczonych nauczycieli skupiają się na rozwinięciu najistotniejszych elementów znajomości języka angielskiego z punktu widzenia egzaminu TOEFL. Ponadto mają one za zadanie przekazać uczestnikom umiejętności akademickie oraz techniki uczenia się niezwykle przydatne na zagranicznych uczelniach wyższych. Jednocześnie kursanci, którzy uczestniczą w kursie TOEFL, podwyższają swój poziom językowy i rozwijają swoje umiejętności językowe.

Nasza kadra lektorska przeszła szkolenie Propell™ for TOEFL® iBT oraz posiada rekomendacje instytucji ETS Global.

Najbliższy kurs:

FERIE 2023 (II połowa lutego)